Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos Erasmus+ KA122 projektas ,,Tausojimo menas”

Įpusėjus tarptautiniam Erasmus+ KA122 projektui ,,Tausojimo menas”, veiklose dalyvaujantys mokiniai ir mokytojai, vykdydami mobilumus, atvyko į Antalijos miesto licėjų Çağlayan Anadolu Lisesi.
Kelionė buvo ilga, projekto dalyviai visią dieną praleido kelyje, tačiau patirti įspūdžiai atpirko nuovargį. Pailsėję po ilgų skrydžių, mūsų gimnazijos atstovai nuvyko į priimančiąją instituciją. Mus pasitiko draugiškai nusiteikę mokiniai ir mokytojai. Po pasisveikinimų ir susipažinimų licėjaus šeimininkai palydėjo mus į salę, kur mūsų mokiniai pasakojo apie Lietuvą, mūsų tradicijas ir papričius, pristatė mokyklą. Atvykdami į Turkiją, projekto dalyviai atsivežė savo ruoštų suvenyrų, keptų sausainių ir saldainių, kuriais vaišino mokinius ir mokytojus.
Taip pat išklausėme prezentaciją ir apie šeimininkų ugdymo įstaigą, po kurios licėjaus mokytojai pakvietė mūsų mokinius susipažinti su turkų tradiciniais šokiais ir dalyvauti bendroje veikloje.
Diena buvo kupina įspūdžių ir naujų patirčių. Rytoj mūsų laukia naujos veiklos, potyriai ir pažintys.

Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija