Protmūšis „Kelionė po Europos Sąjungą“

2020-01-28 Protmūšis „Kelionė po Europos Sąjungą“
Jau ketvirtus metus iš eilės gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ sukvietė I-III g klasės gimnazistus pademonstruoti žinias ir kūrybiškumą protmūšyje „Kelionės po Europos Sąjungą“. Renginio pradžioje gimnazistams priminti projekto tikslai, supažindinti su šių metų veiklomis ir, be abejo, su protmūšio eiga ir vertinimu.
Protmūšyje dalyvaujančių klasių komandos ir jas palaikantys sirgaliai į renginį rinkosi padirbėję. Komandos turėjo pavadinimą ir skiriamąsias emblemas, buvo paruošusios šūkį ir pristatymą, o sirgaliai – palaikymo plakatus. Protmūšyje komandos varžėsi keturiuose žinių patikrinimo turuose apie Europos Sąjungos raidą ir institucijas, europiečių valiutą ir kasdienybę. Kūrybiškumą gimnazistai demonstravo kurdami ketureilius apie ES ir juos dainuodami išradingai pristatė komisijai. Protmūšį vainikavo interaktyvi užduotis komandų kapitonams.
Susumavus rezultatus nugalėtojais tapo III g klasės komanda. Sveikiname ir kviečiame toliau domėtis ES veikla ir aktyviai dalyvauti projekte. II vieta atiteko I g klasės komandai, o III vietą užėmė II g klasės komanda, kurios sirgaliai neliko nepastebėti ir apdovanoti už entuziastingiausią palaikymą. Dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir linkime sėkmės tolesniuose projekto veiklose.
Ineta Stankuvienė, istorijos mokytoja metodininkė

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija