Kelionė į EUROPE DIRECT Šiauliai centrą

Kelionė į EUROPE DIRECT Šiauliai centrą

Vykdydami MEPA projektą, gegužės 19d. 5-8 kl. mokiniai vyko į EUROPE DIRECT Šiauliai centrą. Jis yra Europos Sąjungos Europe Direct tinklo dalis. Centrų veiklą finansuoja Europos Komisija. Išvykos tikslas: susipažinti su šių centrų paskirtimi ir veikla. Tai pirma tokia mokinių išvyka.
Mus pasitiko centro vadovė, kuri supažindino su centro veikla. Po pažinties mokiniai susiskirstė į komandas ir demonstravo žinias apie Europos Sąjungą. Net trys komandos surinko vienodą taškų skaičių- ,,Euriukai“, ,, Vafliukai“ ir ,, Beždžionės“. Sunku net apibūdinti mokinių emocijas, laukiant teisingų atsakymų. Nugalėtojus simbolinėmis dovanėlėmis apdovanojo vadovė. Negavę dovanėlių neliko tuščiomis rankomis. Savo bibliotekas mokiniai galėjo papildyti įvairiais leidiniais apie Europos Sąjungą ir toliau gilinti žinias. Nors ir buvo išrinkti nugalėtojai, tačiau, anot mokinių, nugalėjo draugystė.
Veikla buvo įdomi, naudinga ir informatyvi. Tikiu, kad užsimezgusi draugystė tęsis ir mokiniai sudalyvaus ne viename centro organizuojamame renginyje.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija