Europos diena Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje

Gegužės 9 d. minima Europos diena. Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Europos Taryba šią šventę švenčia gegužės 5 d., Europos Sąjunga – gegužės 9 d. Lietuvoje Europos diena plačiau pradėta švęsti nuo 2002 metų. Artėjant šiai dienai, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos jaunieji ambasadoriai planavo veiklas, kaip paminėti šią dieną.
Kiekviena klasių grupė pirmadienį gavo užduotis. 1-4 kl. fotografavosi su ES simboliais ir siuntė ,,Linkėjimus Europai”. 5-8 kl. mokiniams teko pasidomėti kitų ES valstybių simbolika arba šalių vizitinėmis kortelėmis ir juos sukurti iš gamtinės arba turimos medžiagos. Gegužės 7d., per baigiamąjį renginį, mokiniai pristatė savo veiklas. Džiaugiamės mokinių darbais ir jų kūrybiškumu. Mokiniai panaudojo labai įvairias medžiagas ir sukūrė gražius darbelius. ,,Pastatė“ Eifelio bokštą, Pizos bokštą, Panteoną, net iš grūdų sukūrė ES emblemą.
Po visų pristatymų žaidė ,,Kahoot” apie Europos Sąjungą. Geriausiai sekėsi Eimantui (8 kl.). Jis atsakė teisingai į visus klausimus.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija