Veiklos „EPAS grupėje“ eTwinning

Veiklos EPAS eTwinning grupėje

Vilniaus Salininkų gimnazijos du mokiniai kartu su kitomis Europos Sąjungos mokyklomis ir geografijos mokytoja Renata dalyvavo EPAS (European Parlament Ambassador Schools) eTwinning grupės darbe. EPAS grupės vadovė yra Nicole Wieringa (Belgija).

Mokiniai per visus mokslo metus dalyvavo bendruose susitikimuose – paskaitose, diskusijose. Viena iš diskusijų vyko kovo 8 dieną ir buvo skirta Moters dienai paminėti. Seminarą vedė Anne Frank House/Stories That Move. Seminaras, žinoma, buvo skirtas ne tik moterims, kalbama buvo apie tai, „kaip galime diskutuoti apie įvairovę ir diskriminaciją klasėje”. Sausio 26 dieną vyko susitikimas su „Euroclubs” iš Ukrainos ir Europos Parlamento ambasadorių mokyklos iš visos ES. Gruodžio 15 dieną vyko susitikimas apie „Demokratiją ir Medijas“. Buvo kalbama, kaip medijos veikia mūsų gyvenimą. Lapkričio mėnesį su vyresniaisiais ambasadoriais – mokytojais – vebinaro metu savo įžvalgomis ir patirtimi, kaip kalbėti su jaunimu ES temomis, pasidalino Biliana Sirakova.

Nuotoliniu būdu mokiniai dalyvavo renginyje Europos dienai paminėti, sudėjo informaciją kartu su kitomis ES mokyklomis į bendrą žemėlapį Europe Day 2023 (padlet.com).

Vilniaus Salininkų gimnazija