Renginių, skirtų Europos savaitei paminėti, atidarymas gimnazijoje

Šiandien, gegužės 6 d., per trečiąją pamoką, 5–8 klasių mokiniai sugužėjo į gimnazijos aktų salę, kurioje šaunūs 7a klasės mokiniai paskelbė Europos savaitei skirtų renginių maratoną.
Renginio pradžioje 7a klasės vaikinai Karolis, Klaudijus ir Armandas pristatė trumpą ES istoriją bei „Klausimėlį“ apie ES. Filmuotos medžiagos metu gimnazijos bendruomenė pasitikrino turimas žinias apie ES.
Savo veiklas taip pat pristatė ir gimnazijos MEPA komanda. Ji papasakojo apie vedamas pamokas, renginius, į kuriuos vyko, su kokiais asmenimis jiems veiklų metu teko susipažinti. Tai buvo tarsi trumpa visos MEPA veiklos refleksija.
Šiais metais dviems IVg klasės mokiniams – pavyko net dvi dienas praleisti Briuselyje. Tai Skaiva Giedraitytė ir Justas Petrošius. Jie pasidalijo parsivežtomis idėjomis ir naujomis galimybėmis kaip stiprinti demokratijos supratimą bei viešinimą virtualiose erdvėse. Abiturientai su gimnazijos bendruomene pasidalijo ir filmu, kuriame dar kartą pagrindžiama demokratijos ir kiekvieno mūsų indėlio į ją svarba.
Šios savaitės pradžios renginys tapo puikia įžanga į laukiančias veiklas. Dėkojame visiems aktyviems mūsų gimnazijos bendruomenės nariams, 7a klasei ir MEPA komandai. Visus bendruomenės narius kviečiame dalyvauti visose veiklose, kurios lauks šią savaitę.
Tai, ką darome šiandien, tampa rytdienos dalimi. Prisidėkime ir kurkime ateitį kartu. Europos Parlamentas yra visų mūsų.
Anglų kalbos mokytoja metodininkė Irena Linkytė, istorijos vyr. mokytoja Veronika Gudaitė

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija