Programos “eTwinning” projektas “Mes Europoje: aktyvūs Europos piliečiai”

Vilniaus Salininkų gimnazijos 8 a, b IIb klasių moksleiviai kartu su geografijos mokytoja Renata bei informacinių technologijų mokytoja Julija dalyvauja programos ,,eTwinning” projekte „Mes Europoje: aktyvūs Europos piliečiai” (projektas pagrįstas MEPA programa). Projekto partneriai yra iš Ispanijos, Prancūzijos, Lenkijos, Kroatijos, Airijos, Švedijos, Italijos, Portugalijos, Graikijos.

Ši programa teikia daug galimybių mokytojams tobulinti mokymo įgūdžius, sudominti mokinius dėstomu dalyku, pabendrauti dominančiomis temomis su užsienio šalių ir Lietuvos mokyklų mokytojais. . Pirmasis projekto mokytojų susitikimas ir veiklų aptarimas įvyko spalio 26 dieną. Mokytojai suplanavo projekto veiklas.

Mokiniai dalyvaudami projekte eTwinning programoje sužinos daugiau apie Europos Sąjungą, Europos Parlamentą.. Mokiniai pagilins savo IKT naudojimo įgūdžius, yra skatinama moksleivių atsakomybė, komandinis darbas, efektyvus anglų kalbos įgūdžių tobulinimas, kūrybiškumas, pasitikėjimo savimi ugdymas. Mokiniai prisiima atsakomybę, projekto metu išbando įvairias veiklas. Susipažįsta su bendraamžiais, bendradarbiauja, priima bendrus sprendimus, kuria kartu pristatymus pasirinkta tema.

Manome, tai puikus būdas motyvuoti mokinius kitokioms veikloms, tikimės, kad jiems bus įdomu ir po metų sužinos daugiau apie Europos Sąjungos veiklas.

Vilniaus Salininkų gimnazija