Paskaita apie dezinformaciją

Kaip atpažinti propagandą? Apie šių dienų aktualijas su LR Seimo nariu Laurynu Kasčiūnu 🤝

MEPa komanda kartu su kitais gimnazistais šiandien dalyvavo nuotoliniame susitikime su Nacionalinio Saugumo ir Gynybos Komiteto pirmininku Laurynu Kasčiūnu, į kurį prisijungė net 45 žmonės! Išklausėme paskaitą ir padiskutavome propagandos tema.
Sužinojome daug naujo apie informacinį karą bei teisingos informacijos iškreipimą ir panaudojimą blogiems tikslams, kaip atpažinti melagystes internete, kaip žmones veikia propaganda, kokius pavidalus ji gali įgyti, kokia technika ir simbolika gali būti naudojama, kokie yra pagrindiniai informaciniai taikiniai Lietuvoje. Turėjome galimybę užduoti klausimus ir dar labiau pagilinti savo žinias. Po paskaitos ir diskusijos dalyviams buvo užduota pora klausimų, už kurių atsakymus dvi MEPa komandos narės, Eglė ir Ūlė, laimėjo prizus.

Dėkojame už puikią paskaitą ir turiningai praleistą laiką. Susitikimas praėjo greitai ir įdomiai, o gauta informacija bus nepaprastai naudinga kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, norinčiam savarankiškai mąstyti ir priimti sprendimus.

#MepaLietuva #MepaVarėna

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija