Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokiniai dalyvavo elektroniniame nacionaliniame aplinkosaugos egzamine, skirtame gilinti žinias apie gamtos apsaugą ir tvarų gyvenimo būdą. Egzaminas skatino mokinius susimąstyti apie žmogaus poveikį aplinkai, atsakingą vartojimą ir klimato kaitos problemų sprendimo būdus. Dalyvavimas suteikė galimybę pasitikrinti savo žinias, sužinoti naujų faktų bei sustiprinti ekologinį sąmoningumą, kuris svarbus tiek kasdieniame gyvenime, tiek kuriant tvarią ateitį.
2025 m. Spalio 24 d.
Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
Kiti įvykiai (Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija)
2026 m. Gegužės 29 d.
Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
Pamoka apie Europos Sąjungos piliečių teises
Gegužės 29-ąją buvo surengta netradicinė MEPA pamoka apie
2026 m. Gegužės 22 d.
Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
Tarptautinė Lietuvos ir Latvijos MEPA ambasadorių akademija
Gegužės 21-22 dienomis, mūsų mokyklos MEPA komanda dalyvavo
2026 m. Gegužės 25 d.
Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
Pamoka apie Europos Sąjungos biudžetą
Gegužės 25 dieną gimnazijoje turėjome MEPA komandos pravestą