Muzikinis pasirodymas

Gegužės 11-ąją, paskutinę Europos savaitės dieną, mūsų mokykloje vyravo kūrybinė laisvė! 🇪🇺 Šis renginis tapo puikia proga pabrėžti ES pamatines vertybes – solidarumą ir tautų draugystę. Siekdami parodyti, kad Europa yra vieninga ne tik politiškai, bet ir širdimis, abiturientai su anglų kalbos mokytoja parengė muzikinį pasirodymą. 🎶

Ketvirtokai atliko „Okean Elzy“ dainą „Na nebi“, kurią skyrė Ukrainos kovai už laisvę palaikyti. Tai priminė, jog būti europiečiu reiškia neabejingumą kaimynų likimui. 💙💛 Ačiū visiems pasirodžiusiems ir dalyvavusiems veiklose! 👏 Tikimės, kad šios patirtys sustiprino bendrystės jausmą ir suteikė naujų žinių apie mūsų bendrus namus – Europą. ✨🚀

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija