Mokyklos Europos Parlamento ambasadorės projektas

Vilniaus Salininkų gimnazijos mokytojai ir mokiniai jau septintus metus prisijungę prie projekto “Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės”. Nuspręsta toliau tęsti pradėtas veiklas ir skatinti gimnazijos bendruomenę domėtis Europos Sąjunga ir jos vykdoma veikla. Mokiniai gali dalyvauti įvairiose veiklose, paskaitose, kurias organizuoja gimnazijos mokytojai ir Europos Parlamento biuras Lietuvoje. Mokytojai savo kompetencijas gilina įvairių temų seminarų metu.

2021-2022 mokslo metais prie projekto prisijungė 120 mokyklų. Projektą užbaigė 89 mokyklos, kurios gavo projekto lenteles ir diplomus. Mūsų gimnazijos rezultatas – 20 vieta. Mokiniai išbandė bendradarbiavimą eTwinning platformoje su kitomis EPAS mokyklomis.

Šiais mokslo metais pirmosios veiklos pagal projektą jau įvyko. Rugsėjo paskutinę savaitę įvyko protų mūšiai, pamokos, skirtos Europos kalbų dienai paminėti, Įvyko protų mūšiai Darnaus vystymosi savaitei paminėti bei Europos mokyklų sporto diena. Vyko pamokos 8 a ir 8 b klasėse apie Europos Sąjungą ir Europos Sąjungos institucijas, Europos šalių ekonomines problemas.

Vilniaus Salininkų gimnazija