MEPA komandos išvyka į Strasbūrą

Euroscola kvietimu gimnazijoje vykdomo projekto ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” (MEPA) nariai su mokytoja E. Jūriene 2024 m. kovo 1 d. dalyvavo renginyje ,,Demokratijos ir pagrindinių teisių apsauga Europoje” Strasbūre – Europos Parlamente. Mokymuose kartu su kitų Europos šalių jaunimu mokiniai diskutavo apie demokratijos vertybes, aktyviai dalyvavo užduodami klausimus, dalindamiesi idėjomis ir pasiūlymais Europos Parlamento nariui ir į šį renginį pakviestam ekspertui, taip pat turėjo puikią progą ,,pasimatuoti” Europos Parlamento nario kėdę. Tai projekto dovana už aktyvią ir kūrybišką gimnazijos MEPA narių veiklą.
Kelionės metu nuo vasario 27 d. iki kovo 3 d. mokiniai aplankė Prahą, Strasbūrą, nakties žiburėliuose paskendusį Frankfurtą prie Maino ir romantiškąjį Rotenburgą prie Tauberio, garsėjantį viduramžių architektūros grožiu.
Ši kelionė – tai maloni ir pamokanti patirtis mokiniams, tai puikios integruoto ugdymo (politikos, pilietiškumo, istorijos, geografijos kultūros ir architektūros) pamokos.

Plutiškių gimnazija