MEPA jaunųjų ambasadorių susitikimas

Kovo 15 dieną Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos MEPA komandos nariai suorganizavo susitikimą su aplinkinėmis rajono gimnazijomis, aktyviai įsitraukusioms į MEPA projekto veiklas. Šio renginio svarbiausi tikslai – jaunuoliams dalintis savo patirtimis organizuojant ir plėtojant MEPA projekto vykdymą ir sklaidą, aptarti ateities planus, ugdyti bendrystės ir komunikabilumo kompetencijas. Susitikime dalyvavo Pajūrio S.Biržiškio ir Kvėdarnos Jauniaus gimnazijų MEPA jaunieji ambasadoriai.
Susitikimą vainikavo protmūšis „Europos Sąjungos institucijos“. Kiekviena MEPA komanda pristatė savo turą, gimnazistai atsakė į 30 klausimų! Visi dalyviai apdovanoti padėkomis ir rašikliais, nugalėjo draugystė!
Renginys praėjo itin sklandžiai, jo metu vyravo itin šviesios emocijos. Gimnazistai džiaugėsi turėdami puikų šansą pabendrauti su bendraamžiais, kurie turi bendra siekį – būti pavyzdingais, apie Europos Sąjungą ir jos tikslus nusimanančiais piliečiais.
Dalyviai , pasisėmę žinių apie ES institucijas sutarė, kad ir toliau stengsis palaikyti šiltus ryšius bei bendradarbiauti tarpusavyje!

Jaunesnioji MEPA ambasadorė Vytė Kubaitytė

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija