Kovo 10 d. gimnazijos MEPA komanda norėdama paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, devintokams surengė Kahoot viktoriną „Lietuvos kelias nuo Nepriklausomybės atkūrimo iki ES”. Jos metu mokiniai pasitikrino žinias apie Lietuvos istoriją, svarbiausius įvykius ir pasiekimus po 1990 m. Viktorina buvo įdomi ir smagi, o kartu padėjo geriau prisiminti svarbius Lietuvos istorijos faktus, Lietuvos įstojimą į Europos Sąjungos nares, bei mūsų klestėjimo po SSRS veiklas. Pabaigoje buvo paskelbti geriausiai pasirodę dalyviai. Ši veikla tapo smagiu ir prasmingu būdu paminėti Kovo 11-ąją.
Mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklą, noriai atsakinėjo į klausimus ir diskutavo apie pateiktas temas. Tokios iniciatyvos skatina domėjimąsi pilietiškumu bei Europos Sąjungos vertybėmis. Tikimės, kad ši patirtis įkvėps mokinius dar labiau gilinti savo žinias apie Lietuvos ir Europos istoriją.
2026 m. Kovo 10 d.
Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija