Konkursas – paroda “Tvarios Kalėdos”

Bendruomenės tvarumas ir darna – žingsnis į Žaliąją Europą
Artėjant didžiausioms metų šventėms sprendžiame, kaip pasipuošti namus ir sukurti jaukią atmosferą. Šiais metais Vilniaus technologijų mokymo centro bendruomenės nariai buvo kviečiami namus ir mokyklą dekoruoti „tvariai“, taip siekiant prisidėti prie savo darnios ir tvarios aplinkos kūrimo. Pagrindinį švenčių simbolį – žaliaskarę Kalėdų eglutę pakeisti į netradicinę, tvarią, gamtai draugišką dekoraciją, ar netradicinę eglutę. Labai smagu, kad paskelbtoje parodoje – konkurse „Tvarios Kalėdos“ dalyvavo net 74 Centro mokiniai, darbuotojai ir mokinių tėveliai. Kūrybinės veiklos buvo integruotos į biologijos, geografijos, istorijos, bei profesijos pamokas, akcentuojant mokiniams tvarios ateities visuomenėje svarbą.
Didžiuojamės ugdytinių kūrybiškumu, ekologiniu sąmoningumu. Pasitelkus fantaziją ir originalias idėjas, panaudoti daiktai ar atliekos gali būti dar kartą prikelti naujam gyvenimui ir džiuginti mus, šiuo šventiniu periodu.
Šaunuoliai visi, kurie neliko abejingi šiai idėjai. Darbais, kūrybiškumu, supratingumu pasidžiaukime vartydami nuotraukų albumą.
Lai ateinančių švenčių šiluma sušildo Jūsų širdis ir įkvepia naujiems pokyčiams ir geriems darbams! Gražių švenčių.

Vilniaus technologijų mokymo centras