Jaunesnieji MEPA ambasadoriai susitikime su EP parlamentarais Tauragėje

Gegužės 31 d. gausus būrelis aktyviųjų MEPA narių leido vakarą Tauragėje. Čia vyko susitikimas su EP parlamentarais Andriumi Kubiliumi ir Rasa Juknevičiene.
Abu nariai po ekskursijos po Tauragę, atvyko susitikti su vietos gyventojais ir atsakyti į jiems rūpimus klausimus apie darbą Europos parlamente bei paskatinti dalyvauti Europos parlamento rinkimuose.
Abu kandidatai nemažai laiko skyrė aptarti darbo Europos parlamente užkulisius, aptardami bendradarbiavimo svarbą dirbant parlamente, išsakant savo nuomonę, abu kandidatai siekė paneigti susiformavusias nuomones, kad Lietuvos balsas kartais Europoje nėra girdimas. Nemažai dėmesio parlamentarai skyrė karo Ukrainoje aptarimui, karo grėsmės bei valstybių agresorių politikai. Abu akcentavo, kad tik Ukrainos pergalė garantuoja saugumą Europai, o tame tarpe ir Lietuvai.
Rasa Juknevičienė nemažai dėmesio skyrė ir Lietuvos atminties kultūros puoselėjimui ir išsaugojimui, džiaugėsi, kad tremtinių ir nuo sovietų režimo nukentėjusių asmenų pavardžių skaitymas jau tapo gražia tradicija Europos parlamente ir bus rengiamas bet kokiu atveju.
Iš kiekvieno susitikimo su EP nariais parsivežame daug įspūdžių ir žinojimo, kad esame tvirtos bendruomenės, Europos dalimi.

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija