,,Euroscola online”

Gegužės 20 dieną gimnazijos Ig–IIIg klasių mokiniai dalyvavo Europos Parlamento organizuotame renginyje ,,Euroscola Online”, kurio tiesioginė transliacija vyko INTERACTIO platformoje.
Pasirengimas renginiui prasidėjo jau balandžio mėnesį, nes reikėjo parengti vaizdo įrašą pagal vieną iš pasiūlytų temų: „Kibernetinis saugumas ir kritinė infrastruktūra“, „Dezinformacija ir netikros naujienos“ bei „Demokratija skaitmeniniame amžiuje‘. Mūsų komanda pasirinko temą „Dezinformacija ir netikros naujienos“. Taip pat vaizdo įrašu reikėjo atsakyti į klausimą „Kibernetinės patyčios: kas tai? Kaip tai sustabdyti?“
Sesijos dieną dalyvius pasveikino Europos Parlamento pirmininkė Roberta Metsola. Vėliau mokiniai klausėsi Europos kosmoso agentūros astronauto L. Parmitano pasakojimo apie jo profesiją bei gvildeno temą „Inovacijų laboratorijos: skaitmeninio amžiaus galimybės ir pavojai“. vėliau buvo aptartos šiais laikais aktualios problemos: internetinės patyčios, internete plintanti dezinformacija ir melagienos, vyko protmūšis.

Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija