Europos kalbų diena

Europos Tarybos iniciatyva nuo 2001 m. rugsėjo 26-ąją minima Europos kalbų diena. Šiemet mūsų bendruomenė minėjo itin spalvingai ir smagiai.
Anglų kalbos mokytojų iniciatyva mokiniai dalyvavo virtualiame konkurse “Language in my classroom / school”, meniškai ir išradingai vaizduodami plakatus, simbolizuojančius Centre dėstomas Europos sąjungos šalių kalbas.
Šiai progai paminėti įvyko ir nuotolinis tarpmokyklinis protų mūšis tarp #KTMC ir Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro komandų, kuriame sudalyvavo ir nugalėjo 3F-22 gr. (floristas), 3KP-13 gr. (kompiuterinio projektavimo operatorius) mokiniai su mokytoja J. Januškaite – Petrošiene. Valstybės institucijų kalbų centro bei Sostinės vaikų ir jaunimo centro organizuotame užsienio kalbomis parašytų kūrinių Iliustracijų kūrimo konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti, šauniai sudalyvavo 3K-26 gr. „a“ pogrupio (kirpėjas) mokinės. Su nepakartojamu jaunatvišku azartu pirmo ir antro kurso mokiniai per anglų kalbos pamokas įsitraukė į Europos informacijos centro parengtą protų mūšį – įdomią interaktyvią viktoriną, paskatinusią sužinoti naujų dalykų apie Europos kalbas ir įsitikinti, kad kalbų mokėjimas – vienas svarbiausių įgūdžių!
#MEPALietuva

Klaipėdos technologijų mokymo centras