EUROPOS DIENOS ŠVENTĖ RADVILIŠKYJE

Radviliškio miesto Aušros aikštėje gegužės 9 dieną skambėjo muzika, jaunimas sukosi šokio ritmu. Taip jau antrus metus Radviliškio Lizdeikos gimnazijos bendruomenė pakviečia radviliškiečius paminėti Europos dieną. Susirinkusiuosius pasveikino savivaldybės vadovai.
Vaižganto progimnazijos, Lizdeikos gimnazijos ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai rašė sveikinimo laiškus Europos žmonėms, o Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai renginio dalyvius supažindino su leidiniais apie Europos Sąjungą.
Tikriausiai simboliška , kad šią savaitę, minint Europos dieną, gimnazijoje vieši mokiniai iš Italijos, Bulgarijos, Rumunijos, Nyderlandų ir Turkijos. Jie kartu su Lizdeikos gimnazijos mokiniais dalyvauja Erazmus + debatų projekte apie Europos vertybes. Lizdeikos gimnazijos mokiniai garsiai minėdami Europos dieną norėjo parodyti, jog tiki, kad į Europą vėl sugrįš taika.
2A klasės mokiniai Nemirseta Volkovaitė, Ūla Jakaitytė, Rugilė Kavaliauskaitė, Emilė Jadovaitė, Viltė Anzelytė, Kamilė Barauskaitė, Hermas Maceikis ir Valentinas Lukošius dalinosi savo žiniomis apie Europos Sąjungą su Gražinos pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniais. Gimnazistai glaustai papasakojo apie Europos Sąjungą ir parodė, kaip ji veikia mūsų gyvenimą, sudomino mokinius žaidimu “Eureka”, įtvirtino žinias žaisdami Kahoot-ą. Pradinukai buvo apdovanoti knygelėmis ir saldainiais, o dešimtokai, ruošdamiesi pamokai, daug išmoko ir sužinojo.
“Pavyko” – tokie buvo gimnazistų įspūdžiai. Kas žino, gal ši pamoka bus jų pedagoginio kelio pradžia?
Šatrija Benikaitė jaunesnioji MEPA ambasadorė

Radviliškio Lizdeikos gimnazija