Europos dienos renginiai Mažeikių M.Račkausko gimnazijoje

Mažeikių M.Račkausko gimnazijos jaunieji ambasadoriai Europos dienos paminėjimui ruošėsi iš anksto. Išsikėlėme tikslą – į Europos dienos paminėjimą įtraukti kuo daugiau visuomenės. Todėl šių metu Europos dienos renginiai mūsų gimnazijoje vyko su devizu „Europos dieną švęskime kartu!” Europos dienos paminėjimas per pirmą pamoką prasidėjo tylos minute, skirta kare žuvusiems Ukrainos vaikams pagerbti. Daug gimnazistų dalyvavo Europos egzamine. Šventės kulminacija – šventinis koncertas. Jį organizavome lauke, prie pagrindinio gimnazijos įėjimo. Mūsų gimnazija yra pačiame senamiesčio centre, todėl koncerte skambėjusios gimnazistų dainos atkreipė ir miestiečių dėmesį. Koncertą baigėme tradiciniu flashmobu. Po koncerto jaunieji ambasadoriai lankėsi senamiestyje esančiose įstaigose, savivaldybėje, parduotuvėse, kalbino praeivius, kvietė nusifotografuoti su ES atributika ir taip prisidėti prie Europos dienos minėjimo. Gegužės 9 – oji buvo puikių emocijų ir nepamirštamų akimirkų diena. (Daugiau informacijos apie apie renginius rasite https://mmrgmepa.mozello.lt/naujienos/renginiai/)

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija