Europos diena Mažeikių M.Račkausko gimnazijoje

Europos dieną Mažeikių M.Račkausko gimnazija paminėjo renginių gausa.
Vidudienį linksmą Europos dienos minėjimo koncertą MEPA jaunieji ambasadoriai suorganizavo ne tik sau, bet ir miesto visuomenei. Laisvės gatvėje skambėjo gimnazistės Austėjos Petrauskaitės atliekamos dainos ir tradicinis trankus flashmobas, kurį šiais mokslo metais atliko IIa ir IIb klasių gimnazistai. Šventėje dalyvavo ir Mažeikių savivaldybės tarybos atstovai.
„Europos dieną švęskime kartu“ – tai tradicinis gimnazijos MEPA jaunųjų ambasadorių pasisveikinimas ir nusifotografavimas su Laisvės gatvėje esančių įstaigų darbuotojais ir sutiktais miesto gyventojais. Sutiktus mažeikiečius gimnazistai pavaišino savo iškeptais europietiškais keksiukais.
Po pamokų vyko Europos dienos piknikas – naujas gimnazijos MEPA jaunųjų ambasadorių renginys Europos dienai paminėti. Miesto skvere prie Tūkstantmečio akmens susirinkę gimnazistai saulėtą gegužės 9-osios popietę praleido bendraudami, atsakinėdami į klausimus, žaisdami, klausydamiesi muzikos, vaišindamiesi MEPA jaunųjų ambasadorių specialiai šiam renginiui per technologijos pamokas, padedant mokytojai Sigridai Norvaišienei, iškeptais keksiukais. Už partnerystę organizuojant pikniką esame dėkingi Mažeikių Interact klubo jaunimo komandai. Buvo gera pabūti kartu!
Kaip ir kiekvienais metais gimnazijoje vyko Europos egzaminas – žinių apie Europos sąjungą pasitikrinimas.
Pirmokų gimnazistų komanda dalyvavo Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje, Gabijos gimnazijos MEPA komandos organizuotame protmūšyje “Atrask Europą savyje”.
Gegužės 9 –oji gimnazijoje buvo puikios nuotaikos ir įspūdingų akimirkų diena!

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija