Debatai ,,Clash of ideas”

Gegužės 11 dieną Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija kartu su Klaipėdos licėjumi organizavo įtraukiančius debatus itin aktualia tema – „Balsavimas nuo 16 metų“. 🗳️ Šiame intelektualiame iššūkyje susirungė net keturios uostamiesčio mokyklos: Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija, Klaipėdos licėjus, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija bei Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija (KVDG). 🏫

Mūsų mokyklos MEPA komanda šiuose debatuose pasirodė tiesiog puikiai! Jaunieji ambasadoriai drąsiai ir labai argumentuotai išsakė savo poziciją, demonstravo puikias retorikos žinias bei gebėjimą operatyviai reaguoti į oponentų klausimus. Labai didžiuojamės mūsų komanda, kuri savo ryžtu iškovojo garbingąją 2-ąją vietą! 🏆👏

Dėkojame visiems dalyviams už drąsą, pristatytas puikias idėjas ir nuoširdų įsitraukimą į diskusiją. Tikime, kad tokios veiklos ne tik skatina labiau domėtis pilietiškumu bei politika, bet ir ugdo kritinį mąstymą, gebėjimą analizuoti sudėtingas temas bei stiprina pasitikėjimą savimi. 🤝✨

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija