Daugų Vlado Mirono gimnazijos MEPA komanda organizuoja veiklas pradinukų stovykloje

Penktadienį, birželio 14-tą dieną, Daugų Vlado Mirono gimnazijos MEPA komanda buvo pakviesta sudalyvauti pradinių klasių mokinių vasaros stovykloje ir pravesti pamokėlę! Iš pradžių mokiniai susirinko informacinių technologijų klasėje, kur juos trumpai supažindinome su Europos Sąjunga ir jos sandara, Europos Parlamento sprendžiamais klausimais bei MEPA veikla mūsų gimnazijoje. Kalbėjome ir apie eurą bei Šengeno erdvę, mokėmes Europos Sąjungos šūkio. Naujai įgytas žinias mokiniai užtvirtino Kahoot viktorinoje. Teorinę dalį sekė linksma praktinė užduotis – aplink buvo paslėpta dvylika aukso spalvos žvaigždžių, kurias rasti galima tik perpratus duotas užuominas. O tos dvylika žvaigždžių simbolizuoja Europos Sąjungos vėliavą, kurią sudėliojęs gali džiaugtis, kad šiandienos pamokėlę jau tikrai išmokai! Pradinukai žaibiškai susidorojo su užduotimi – beliko tik patiesti mėlyną pagrindą ir stebėti, kaip ant jo nugula auksinės žvaigždutės, sudarydamos gražų apskritimą. Žinoma, jiems puikiai pavyko! O Europos Sąjungos šūkį „Suvienijusi įvairovę” mūsų mokiniai tikrai atsimins dar ilgai!

MEPA jaunesnioji ambasadorė Mėta

Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija