Daugų Vlado Mirono gimnazijos MEPA komanda „Euroscola“ renginyje Europos Parlamente

#MEPALietuva

Daugų Vlado Mirono gimnazijos MEPA komanda „Euroscola“ renginyje Europos Parlamente

Daugiškiai MEPA jaunieji ambasadoriai su savo vadove, vyresniąja ambasadore, Stase Vitkauskiene gruodžio 2 dieną dalyvavo „Euroscola“ renginyje Europos Parlamente, Strasbūre.
Pirmiausia apsilankėme Čekijos sostinėje Prahoje, kur pasivaikščiojome po vieną iš gražiausių senamiesčių Europoje. Žavėjomės dangų siekiančiomis ir žadą atimančiomis bažnyčiomis su spalvingais vitražais, mėgavomės pasivaikščiojimais siauromis gatvelėmis.
Antra stotelė buvo Strasbūras. Atvykę turėjome laiko pasivaikščioti po senamiestį, gerti į save kalėdinius aromatus Kalėdų miestelyje, aplankyti Strasbūro katedrą.
Strasbūre mūsų laukė didžioji diena Europos Parlamente. Šių metų renginio tema buvo žmogaus teisės ir jų svarba. Mokiniai iš 57 Europos mokyklų klausėsi EP prezidentės Robertos Metsolos sveikinimo, uždavė rūpimus klausimus dėl žmogaus teisių Europos Parlamento nariams Stefan Krauss ir Delara Burkhardt. Mokiniai dirbo tarptautinėse grupėse, turėjo progą pasijusti tikrais Europos Parlamento nariais, balsuodami ir diskutuodami jautriomis ir aktualiomis temomis.
Pakeliui namo aplankėme pasakiško grožio viduramžių miestą Rotenburgą prie Tauberio, kur visus metus jaučiama kalėdinė atmosfera.
Į savo gimnaziją parsivežėme puikių emocijų, žinių, naujų kontaktų ir motyvacijos dirbti dar daugiau! Taigi kibsime į darbus ir stengsimės pasiekti kuo geresnių rezultatų!
MEPA komandos informacija

Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija