Būti Europos Parlamento nariu: susitikimas su profesoriumi Liudu Mažyliu.

Gegužės 30 d. mūsų gimnazijos jaunesnieji MEPA projekto ambasadoriai kartu su vyresniaisiais kolegomis surengė diskusiją tema “Kodėl jauni žmonės nesidomi politika?”. Diskusijoje kartu su mūsų gimnazijos mokiniais dalyvavo ir mūsų draugai ir partneriai – MEPA ambasadoriai iš Vilniaus rajono Paberžės “Verdenės” gimnazijos. Ambasadoriai aktyviai diskutavo, kėlė klausimus bei pasiekė išvadą, kad labai dažnai jaunimą nuo politikos atbaido politikų arogancija, bei nenoras įsiklausyti į jaunimo problemas. Po diskusijos įvyko ambasadorių susitikimas su Europos Parlamento nariu profesoriumi Liudu Mažyliu.
Birželio 9 dieną vyksiantys Europos Parlamento rinkimai daliai jaunesniųjų ambasadorių bus ypatingi. Jie galės pirmą kartą dalyvauti balsavime, tad mokinių domėjimasis Europos Parlamento darbu yra puikiai suprantamas. Apie Europos Parlamento nario darbą, jo pobūdį ir specifiką mokiniams ir papasakojo profesorius Liudas Mažylis. Mokiniai profesoriui turėjo daugybę klausimų apimančių įvairų politinį spektrą: nuo Lietuvos aktualijų ir pandemijos iki globalių problemų bei karo Ukrainoje. Mokiniams ypatingai buvo įdomu sužinoti, kodėl į Europos Parlamentą siekia patekti žmonės, kurie yra nusiteikę prieš Europos Sąjungą, ar kodėl EP negali pritaikyti sankcijų Vengrijai.
Susitikimas paliko daug šiltų ir nepamirštamų įspūdžių. Ačiū profesoriui, kad atvyko ir susitiko su mumis.
#MEPALIETUVA
#LAVORIŠKIŲGIMNAZIJA
#PABERŽĖSVERDENĖSGIMNAZIJA

Lavoriškių gimnazija