Alytaus miesto mokiniai paminėjo Europos dieną

2024 m. gegužės 9-ąją minėsime Europos dieną – taikos ir vienybės dieną. Šią dieną prisimename Europos Sąjungos pamatines vertybes – vienybę ir solidarumą, kurios šiandien yra kaip niekad svarbios.
Smagu, kad į protų mūšį ,,ES istorija ir dabartis“ ALYTUS EUROPE direct centre, susirinko 10 komandų iš aštuonių Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų. Renginį organizavo ir vedė Alytaus Jotvingių ir Alytaus A. Ramanausko – vanago gimnazijų MEPA jaunesniosios ambasadorės. Sveikinimo žodį tarė ALYTUS EUROPE direct vadovė Nijolė Vitienė.
Projekto ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ jaunosios ambasadorės A. Ramanausko – Vanago gimnazijos mokinės Goda Šataitė ir Liucija Bernatavičiūtė priminė svarbiausius faktus apie Europos sąjungą. Alytaus Jotvingių gimnazijos jaunosios MEPA ambasadorės Paulina Gudaitytė ir Smiltė Smaidžiūnaitė pravedė nuotaikingą ir pilną įdomių faktų Kahoot žaidimą, kurį laimėjo Vanagai 1, Panemunė 1 ir Alytaus Dzūkija komandos. Prizines vietas laimėjusios komandos buvo apdovanotos Alytaus Europe Direct centro įsteigtais prizais.
Europos diena kiekvieną kartą mums primena, kad esame skirtingi, tačiau mus visus vienija demokratijos ir laisvės vertybės.

Nepamirškime balsuoti ir birželio 9 dieną.

Alytaus Jotvingių gimnazija